V KLUBU

Do lesního klubu sbalte dítěti:

 1. věci na převlečení - Všechny náhradní věci dějte do staré krabice o přibližné velikosti dna A4, třeba malá krabice od zeleniny...  Nenabalujte prosím dětem víc oblečení, než unosí. Děti nejsou schopny se v přeplněném pytli/tašce vyznat, celé tašky vyhází, trvá jim dlouho, než něco najdou, pokud vůbec... Oblečení je nutné si odvážet před prázdninami domů! Věci do deště/zimy a veškeré věcí na převlečení, balte tak, aby dítě mohlo jít ven i odpoledne, když dopoledne promokne, tedy dvojmo. 
 2. vhodnou pokrývku hlavy, popř. brýle
 3. kapesníky, 2 hadrové, papírové
 4. věci na spaní - Karimatku, přikrývku (spacák), polštář, případně pyžamko. Všechny věci na spaní dejte prosím do tašky, pytle a děti si je dají do police v maringotce. Vše prosím podepište. 
 5. kartáček na zuby, pastu, kelímek, ručníček (po obědě si čistíme zuby)
 6. repelent na hmyz používáme domácky dělaný - tímto Vás prosíme o udělání alespoň jedné várky. Vychází to cca jednou ročně výroba půl litru na jednoho rodiče.
 7. opalovací krém - každý má jiné nároky, bionároky, alergie... prosím přibalte ho nebé jím ošetřete dítě ještě ráno.
 8. na jídlo - každý den dítěti sbalte čistou lžičku/lžíci, zavírací misku, případně další příbory, pokud je dítě vyžaduje. V zázemí nám nepovolili připojit se k vodovodu, proto budeme řešit mytí nádobí odvozem do Prachatic, děti domů. Zbytky jídla si dítě zavřou do své misky a odnesou domů. Doma misku s příbory umyjte. Miska i příbory budou přineseny opět další den. Na špinavé věci použijte pytlík (hadrový/ s pul zátěrem/plastový), až dítě nemá rozcrcané jídlo po batohu. Díte si nádobí bude balit do batohu až s odchodem na autobus do Prachatic. Nebude se s ním tahat v batohu celý den.
 9. byrokracie - okopírovanou kartičku zdravotní pojišťovny, přihlášku do Lesního klubu
 10. a další dle domluvy a dítěte...
 11. sbalený batoh na den v Lestním klubu a na výlety


 • Všechny věci prosím podepište!
 • Veškeré věci náležící lesňátkům je nutné si odvážet nejdéle před prázdninami domů! 
 • V průběhu prosím kontrolujte, zda dítě má, co potřebuje.

Děkuji 

Dana Stará