Co u nás potřebuje lesňátko  

Do lesního klubu sbalte dítěti:

 1. věci na převlečení - v případě venkovní smrště. Nenabalujte prosím dětem víc oblečení, než unosí. Děti nejsou schopny se v přeplněném pytli/tašce vyznat, celé tašky vyhází, trvá jim dlouho, než něco nejsou... Každé dítě bude mít pouze jeden foch v ikea policovém systému kallas a pak místo na boty. Více místa není k dispozici. Oblečení je nutné si odvážet před prázdninami domů! Věci do deště/zimy a veškeré věcí na převlečení, balte tak, aby dítě mohlo jít ven i odpoledne, když dopoledne promokne, tedy dvojmo.
 2. vhodnou pokrývku hlavy, popř. brýle
 3. kapesníky, min 2 hadrové
 4. věci na spaní - Děti spí na matracích 130x60 cm v místnosti v baráku. Na spaní děti potřebují prostěradlo (lze zakoupit bílé bavlněné za 70 Kč ve školce), přikrývku, polštář, případně pyžamko. Všechny věci na spaní dejte prosím do tašky, pytle a děti si je dají do spací místnosti v baráku (místnosti se bude používat jen na spaní, veškeré ostatní aktivity budou probíhat v maringotce, lesích, lukách, polích, zahradě).
 5. kartáček na zuby, pastu, kelímek, ručníček
 6. repelent na hmyz používáme domácky dělaný - tímto Vás prosíme o udělání alespoň jedné várky. Vychází to cca jednou ročně výroba půl litru na jednoho rodiče.
 7. opalovací krém - každý má jiné nároky, bionároky, alergie... prosím přibalte ho.
 8. na jídlo - lžičku/lžíci, ostatní nádobí máme
 9. byrokracie - okopírovanou kartičku zdravotní pojišťovny, přihlášku do Lesního klubu
 10. a další dle domluvy a dítěte...
 11. sbalený batoh na den v Lestním klubu a na výlety


 • Všechny věci prosím podepište!
 • Veškeré věci náležící lesňátkům je nutné si odvážet nejdéle před prázdninami domů! 
 • V průběhu prosím kontrolujte, zda dítě má, co potřebuje.

Děkuji 

Dana Stará